Međunarodni znanstveni skup “Europske odrednice pojma lutke i stručno lutkarsko nazivlje” Osijek, 19. studenoga 2014.

Znanstveni skup “Europske odrednice pojma lutke i stručno lutkarsko nazivlje” održat će se u okviru 5. LUTKOKAZA u studenom 2014. i pridonio bi većem društveno-kulturnom razumijevanju različitih škola i sredina u jedinstvenom a ipak raznosvrsnom europskom prostoru, istražujući jedinstvo i razlike u shvaćanju lutke i specifičnog izražavanja u tome mediju.

Pozivamo vas da svojim sudjelovanjem doprinesete radu ovoga skupa te da nam pošaljete sažetak vašega priopćenja (do 300 riječi) i vašu kratku biografiju (do 300 riječi) s popisom najvažnijih objavljenih radova (najviše 10). Rok za slanje sažetka i biografije: 5.5.2014.

Poziv na sudjelovanje na međunarodnom znanstvenom skupu “Europske odrednice pojma lutke i stručno lutkarsko nazivlje” Osijek, 19. studenoga 2014. (pdf)

Invitation to participate in the international scholarly conference European Definitions of the Puppet Concept and Professional Puppetry Terminology Osijek, 19th November 2014 (pdf)