Svečana obnova predstave “Tra La La – Klaunijada odrastanja” – GKL-a Rijeka

Prava proljetna predstava, treći put obnovljena “Tra La La – Klaunijada odrastanja” svoju će premijeru imati u subotu, 24. ožujka 2012. u 18 sati u Gradskom kazalištu lutaka Rijeka. Klauna i Klaunicu, odnosno Tra La Lu i Tra La Lija oživjet će glumica lutkarica Dina Đuka i glumac- lutkar Vedran Komerički.

Svečana obnova predstave bit će ujedno i finale projekta suradnje između Gradskog kazališta lutaka Rijeka, Školske knjige i vrtića “Zamet” i “Belveder”. Prije premijere bit će u atriju Kazališta otvorena i izložba radova djece dvaju vrtića. Izložit će se zanimljivi dječji radovi inspirirani tematikom predstave, primjerice vrlo originalni obiteljski cvjetovi, koje su zajedno radili roditelji i djeca, kao i radovi rađeni različitim likovnim tehnikama, koje su mališani dvaju vrtića s veseljem i entuzijazmom izradili upravo za – našu premijeru.

Izložba će biti postavljena do sredine svibnja u atriju Kazališta.