Predstava GKL-a Rijeka “Tra La La – Klaunijada odrastanja” – projekt suradnje

Započeo je projekt suradnje između Školske knjige, Gradskog kazališta lutaka Rijeka i vrtića “Zamet” i “Belveder”.

Školska knjiga donirala je likovni materijal povodom premijere obnovljene predstave “Tra La La – Klaunijada odrastanja” Gradskog kazališta lutaka Rijeka u Dječjem vrtiću Zamet u srijedu, 7. ožujka 2012.

Djecu iz vrtića oduševili su i animirali i glumci/lutkari Dina Đuka i Vedran Komerički kao Tra La La i Tra La Li, klaun i klaunica iz predstave koja je obnovljena i čija će premijera uskoro biti na repertoaru.

Mališani dvaju riječkih vrtića će tako, inspirirani tematikom predstave, naslikati i/ili izraditi svoj likovni rad, a radovi će biti izloženi na premijeri u atriju GKL-a. Nakon donacije materijala DV-u Zamet, predstavnici Školske knjige i Gradskog kazališta lutaka Rijeka donirali su likovni materijal DV-u Belveder.

Obnovljena predstava “Tra La La – Klaunijada odrastanja” svoju će premijeru imati 24. ožujka 2012. u 18 sati u Gradskom kazalištu lutaka.